Biz Kimiz…

1992 yılında Caner Hukuk Bürosu ve Uluslararası Danışmanlık Hizmetleri adı altında İzmir’de kurulmuş bulunan hukuk büromuz, o tarihten bu yana hukuki uyuşmazlıkların çözümünde yerli ve yabancı müvekkillerine destek vermeye devam etmektedir.

Kurulduğu yıldan itibaren ağırlıklı olarak uluslararası alanda faaliyet gösteren büromuz, yurt dışından gelen taleplerin yanısıra, yurt içinden gelen taleplerinde karşılanmasını teminen, müvekkillere daha geniş bir yelpazede hizmet verebilmek amacıyla kadrosunu genişletmek yoluyla, Caner&Can Hukuk Bürosu adı altında, faaliyetlerine devam etmektedir.

Hukuk büromuz, kurulduğu tarihtenitibaren Alman Büyükelçiliği ve İzmir’deki Alman Başkonsolosluğu ile yakın işbirliği içerisinde olup, hukuki danışmanlık hizmetleri vermekle birlikte, Avusturya ve İsviçre Büyükelçiliklerinin avukatlar listesinde resmi ve güvenilir hukuk büroları arasında yerini almıştır.

Hukuk büromuzun müvekkil portföyüne, uzun yıllardan beri işbirliği içinde çalışmalar yürütmekte olduğumuz, özellikle Almanya ve Avusturya menşeli birçok önemli özel sigorta şirketleri ve sosyal güvenlik kurumları ile bu kurum ve kuruluşların diğer şehir ve ülkelerdeki şubeleri de dahildir.

Anılan kurum ve kuruluşların yanısıra, hukuk büromuz ile doğrudan bağlantı kuran yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişilere de hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermekteyiz.

Hukuk büromuz, müvekkillerimize kaliteli hizmet sunabilmek ve en kısa sürede çözüme ulaşabilmek amacıyla, gerek Türkiye genelinde gerekse yurt dışında bulunan birçok hukuk bürosu ve konularında uzman kişilerle irtibat halinde olup, uzun yıllardır sürdürülen işbirliği çerçevesinde, kendileriyle ortak çalışmalar yapmaktadır.

Uluslararası bağlantıları güçlü olan hukuk büromuz; Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde hizmet vermekte olup, Türkiye’de ve Almanya’da hukuk eğitimi almış uzman avukatları aracılığıyla, kaliteli ve başarılı hizmetler vermektedir.

Hukuk büromuzun kurucu ortaklarından Av. Mustafa Ülkü Caner, 2007 yılından bu yana, Avusturya Cumhuriyeti’nin İzmir Fahri Konsolosluk görevini başarıyla sürdürmektedir.

Hukuk büromuz, çözüm odaklı analitik düşünme yeteneğine sahip alt yapısıyla, hukuki uyuşmazlıklara gerek dava dışı gerekse dava yoluyla çözüm getirme bakımından, hukuki argüman çeşitliliği ve ekonomik yoldan hedefe odaklanma özellikleriyle, müvekkillerimize tüm alanlarda optimal hizmet vermeyi prensip haline getirmiştir.